Početna >

Akcija dobrovolјnog davanja krvi na Filozofskom fakultetu
12.12.2017. (9-13 h)

Veliko nam je zadovolјstvo da pozovemo sve zainteresovane na akciju dobrovolјnog davanja krvi koja će biti realizovana na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, u utorak 12.12.2017. godine (sala P9 u prizemlјu) od 9 do 13 časova. Akciju organizuje Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu, Zavod za transfuziju krvi Vojvodine i Crveni krst Novog Sada. Verujemo da će se, kao i uvek do sada, odazvati veliki broj dobrovolјnih davalaca krvi iz redova studenata, profesora i zaposlenih na fakultetu. Filozofski fakultet je nagrađen najvišim priznanjima Crvenog krsta – Srebrenim znakom, a potom i Zlatnim znakom – za učešće velikog broja studenata i zaposlenih u brojnim i dugogodišnjim akcijama dobrovlјnog davanja krvi.